Hakkımızda

EKSPER KİMDİR ?

SİGORTA EKSPER: Sigorta poliçesinin genel ve özel şartlarına vakıf olan, buna dayanılarak görüşüne başvurulan, sigortacının ve sigortalının güvenini kazanmış, araştırıcı tarafsızlık içinde hasar,tespit ve takdir edebilen ve münhasıran bunu meslek edinmiş serbest meslek sahibi özel veya tüzel kişidir.

 

EKSPERİN GÖREVLERİ NELERDİR ?

Tetkiki istenen ziya ve hasarın, sebep ve mahiyeti ile miktarın poliçe hükümlerine göre, ödenecek tazminatın tayini için gerekli diğer hususları tespit etmek ve lüzumlu diğer işleri yapmaktır. Yaptığı iş ise "EKSPERTİZ" dir.

 

ÖZALP EKSPERTİZ


İlhan ÖZALP

İlhan Özalp İLHAN ÖZALP; 1990 yılında İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜNÜ bitirdi. Fakülte Dekanı Cumhur FERMAN'ın mezunların iş yaşamını tanıması amacıyla ayarladığı stajla TÖBANK SİGORTA DEPARTMANINDA sigorta sektörü ile tanıştı. 1993 yılına kadar uzman yardımcısı olarak çalıştı.

1993 yılında açılan eksperlik sınavını kazandı, EKSPERLİK KURSUNU başarıyla bitirip, aynı yıl SERİ Ekspertiz Hizmetleri A.Ş'nin kuruluşundan itibaren 1999 yılı sonuna kadar 6 yıl bu şirkette EKSPER olarak görev yaptı. 1999 yılı Aralık ayında kendi şirketi ÖZALP SİGORTA EKSPERTİZ HİZMETLERİ LTD.ŞTİ'ni kurarak, sektöre Motorlu Kara Taşıtlarına İlişkin Kaza alanında EKSPERTİZ hizmeti vermeye devam etti. Amacımız sigorta sektörünün güncel ihtiyaçları doğrultusunda, en yeni teknolojileri kullanarak, sektöre hızlı kaliteli ve adil bir hizmet sunarak, sigortalı sigortacı uzlaşmasını sağlamak, sigorta sektörüne olumlu katkılar sağlayabilmektir.

 

Piripaşa Mah.Kumbarane Cad.Müze Sok. No:40 D.8 HASKÖY/BEYOĞLU/İSTANBUL

Telefon : (0212) 616 36 00(pbx)     Faks : (0212) 616 36 03

info@ozalpekspertiz.com

RocketTheme Joomla Templates